Ładowanie Wydarzenia

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to coroczne spotkanie wielbicieli unikatowych przedmiotów, twórców i rękodzielników. Podczas tego niezwykle barwnego wydarzenia publiczność spragniona obcowania ze sztuką i rękodziełem ma okazję na bezpośredni kontakt z wieloma utalentowanymi artystów, poznając tajniki ich pracy. Na Festiwalu znajdziemy więc: malarzy, fotografów, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych z całej Polski, a także osoby zajmujące się ręcznym wykonaniem zabawek dla dzieci, oryginalnej ceramiki i szkła, biżuterii, ubiorów oraz ciekawych elementów wystroju wnętrz.

Dla sympatyków stylizacji mebli i przedmiotów oraz dekoracji wnętrz przygotowaliśmy w tym roku moc atrakcji:

POKAZY I WARSZTATY „Make & Take”

Zaprezentujemy Wam możliwości produktów do stylizacji mebli: farb kredowych m.in Ambiente Chalky Colors i Flow polskiej marki Renesans, podkładów i wosków, mediów do stylizacji i postarzania. Uchylimy rąbka tajemnicy, pokażemy jak uzyskać przeróżne ciekawe efekty. Pokażemy Wam jak wykonać proste, a efektowne ozdoby świąteczne z materiałów, które z pewnością znajdziecie w swoich domach i ogródkach. Oczarujemy Was projektami „coś z niczego” (tzw. DIY).

choinka-farby-kredowe-horz

Ponadto, będziecie mogli, pod naszym okiem, własnoręcznie wykonać niebanalne prezenty i ozdoby: drewniane choinki i renifery, mixed-mediowe bombki i lampiony. Spośród osób biorących udział w warsztatach rozlosujemy nagrody niespodzianki. Warto zarezerwować miejsce wcześniej, zagwarantuje to pierwszeństwo udziału.

lampion-lustro-malowana-kuznia-horz

HARMONOGRAM POKAZÓW I WARSZTATÓW

PORADY I ZAKUPY

Zachęcamy do skorzystania z porad fachowców. Postaramy się odpowiedzieć na frapujące Was pytania, doradzimy wybór odpowiednich produktów do odświeżenia i metamorfoz starych mebli i drobiazgów.

Podczas Festiwalu będziecie mieli możliwość bezpośredniego zakupu w atrakcyjnych cenach prezentowanych produktów i narzędzi, jak i gotowych, kreatywnych zestawów prezentowych, które z pewnością ucieszą wszystkich małych i dużych artystów.

Zapraszamy!

Zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje:

Przejdź do góry