Ładowanie Wydarzenia

Poznaj tajniki rysunku i malarstwa w trakcie naszej letniej akademii!

Podczas zajęć uczestnicy poznają różne techniki  rysunkowe (ołówek, węgiel, pastele, akwarela, gwasz i akryl) oraz uczą się umiejętności obserwacji i analizy otoczenia.

Lato to nie tylko czas odpoczynku, ale też dobry moment na to, by skupić się na rozwoju własnych pasji i zainteresowań. Spróbować czegoś nowego, na co w trakcie roku szkolnego, w natłoku codziennych obowiązków, brakuje nam czasu.

Letni kurs rysunku i malarstwa to doskonała alternatywa dla dzieci i młodzieży, które chciałyby nabyć praktyczne umiejętności rysowania i malowania. Nauczyć się obserwacji i analizy otoczenia. Poznać dobre praktyki technik rysunkowych i malarskich.

Ten kurs jest też doskonałym wstępem dla osób, które chciałby kontynuować naukę rysunku i malarstwa od drugiego semestru. Szczególnie polecamy go gimnazjalistom i licealistom, którzy chcieliby swoją przyszłą edukację związać z takimi kierunkami jak: grafika, sztuki plastyczne, architektura, stomatologia, itp.

W cenę kursu wliczone są wszelkie materiały i pomoce niezbędne do wykonania projektów. Ponadto własnoręcznie stworzone prace stają się własnością dzieci.

Wiek uczestników

od 10 do 18 lat

Liczba osób w grupie

minimum 5 osób; organizator zastrzega prawo do odwołania zajęć w przypadku zdarzeń losowych (choroba) lub zbyt mała liczba zgłoszonych uczestników

Czas trwania kursu

5 dni (pon-pt) x 3h tj. 15h

Cena

kurs tygodniowy (5×3h) – 400zł

pojedynczy warsztat 1-dniowy (3h) – 100zł

Terminy

25-29 czerwca 2018 r.

02-09 lipca 2018 r.

09-13 lipca 2018 r.

20-24 sierpnia 2018 r.

27-31 sierpnia 2018 r.


Przykładowy program:

DZIEŃ 1. Martwa natura – ołówek/węgiel
DZIEŃ 2. Krajobraz – akwarela
DZIEŃ 3. Zwierzę – sucha pastela
DZIEŃ 4. Portret – akryl/gwasz
DZIEŃ 5. Ilustracja – cienkopisy/markery


Przejdź do góry