Ładowanie Wydarzenia

Foamiran, a w szczególności kwiaty z foamiranu, podbija w ostatnim czasie nasz kreatywny świat. Swoją nazwę zawdzięcza irańskiemu producentowi. Ta niezwykle delikatna i aksamitna w dotyku pianka, dzięki swej elastyczności, pozwala nam tworzyć dowolne kształty. Dzięki odpowiedniemu formowaniu foamiranu, na ciepło bądź zimno, oraz umiejętnemu cieniowaniu i barwieniu, możemy stworzyć kwiaty (do złudzenia przypominające te prawdziwe). Tym razem możliwości foamiranu i swoje sposoby na tworzenie kompozycji kwiatowych odkryje przed Wami Ewa Constancja, której prace możecie podziwiać na jej  profilu FB.

Podczas majowego maratonu kwiatowego z Ewą nauczysz się tworzyć trzy kwiaty: DZIKĄ RÓŻĘ Z OWOCAMI wykonane z zimnej porcelany, bukiecik STOKROTEK i KONWALII

HARMONOGRAM MARATONU

10.00-14.00 DZIKA RÓŻA Z OWOCAMI CENA: 120 ZŁ

Podczas warsztatu nauczysz się tworzyć delikatne kwiatki dzikiej róży z foamiranu. Potrenujesz formowanie płatków i listków oraz cieniowanie, by nadać im naturalny wygląd. Dodatkowo poznasz możliwości zimnej porcelany, z której wykonasz owoce dzikiej róży.

14.30-18.30 STOKROTKI I KONWALIE CENA 120 ZŁ

Podczas warsztatu nauczysz się tworzyć delikatne kwiatki stokrotek i konwalii z foamiranu. Potrenujesz formowanie płatków i listków oraz cieniowanie, by nadać im naturalny wygląd. Nauczysz się tworzyć delikatne kompozycje kwiatowe, które idealnie nadają się do ozdabiania wianków, kartek, ozdób do włosów czy różnych upominków.

CENA ZA UDZIAŁ W OBU WARSZTATCH MARATONU KWIATOWEGO: 216 ZŁ

Co zapewniamy podczas warsztatów?

 1. CraftKIT zawierający:
  – zestaw foamiranu do wykonania kwiatków i listków poszczególnych kompozycji,
  – zimną porcelanę do wykonania owoców róży,
  – dodatki niezbędne do wykonania listków i gałązek,
 2. Dużą dawkę wiedzy teoretycznej i produktowej.
 3. Porady i praktyczne wskazówki.
 4. Materiały i narzędzia.
 5. Fartuszki ochronne

Co możesz zabrać dla własnej wygody (nie jest konieczne)?

– małe nożyczki

Zapisy

Zapisy trwają do 20 maja 2018 r.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca i dokonanie płatności za warsztat w terminie 3 dni od zgłoszenia udziału w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku małej liczby zgłoszeń. Zgłoś swój udziału i wyślij zgłoszenie na adres: sekretariat@malowanakuznia.pl lub zadzwoń 696 475 482

Bonus od CraftART

Osoby, które dokonają zgłoszenia i opłaty do 31 kwietnia otrzymują dodatkowy bonus w postaci niespodziankowego CraftKITU zawierającego próbki mediów, bazę hdf i dodatków kreatywnych.

 

Przejdź do góry