Ładowanie Wydarzenia

Dzień Matki tuż, tuż! Dlatego serdecznie zapraszamy Was do pracowni Malowanej Kuźni na rodzinne warsztaty rysunkowo-malarskie.  Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami w naszej pracowni.

Na warsztaty zapraszamy rodziców i dzieci od lat 6 oraz młodzież. Zajęcia będą trwały 2 godziny. W trakcie spotkania namalujemy łąkę z kwiatami. Każdy wykona jedną wspólną pracę ze swoim dzieckiem w technice suchej pasteli w formacie A2.

W trakcie spotkania wykonamy szybki szkic i nauczymy się malarsko nakładać suche pastele, mieszać kolory, wprowadzać światło i cień.

W zajęcia mogą brać udział dzieci w wieku od 6 lat i młodzież, dlatego przy zgłoszeniu wymagane jest podanie roku urodzenia dziecka, abyśmy mogli podzielić Was na odpowiednie grupy wiekowe i dostosować metodykę pracy.

UWAGA! Wymagana rezerwacja miejsc!

Co zapewniamy podczas warsztatów?

  1. Porady i praktyczne wskazówki
  2. Materiały plastyczne
  3. Fartuszki ochronne

Cena

60zł rodzic + dziecko

Zapisy

Zapisy trwają do  23 maja 2018 r.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca i dokonanie płatności za warsztat w terminie 3 dni od zgłoszenia udziału w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku małej liczby zgłoszeń. Zgłoś swój udziału i wyślij zgłoszenie na adres: sekretariat@malowanakuznia.pl lub zadzwoń 696 475 482

malowana-kuznia-pastelowe-pezaze-warsztaty-rodzinne

 

 

Przejdź do góry