Ładowanie Wydarzenia

Dzień Matki tuż, tuż! Dlatego serdecznie zapraszamy Was do pracowni Malowanej Kuźni na rodzinne warsztaty sztuki użytkowej.  Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami w naszej pracowni.

Na warsztaty zapraszamy rodziców i dzieci od lat 6 oraz młodzież. Zajęcia będą trwały 2 godziny. W trakcie spotkania wykonamy tabliczkę na zapiski z przestrzennymi elementami dekoracyjnymi. Każdy wykona jedną wspólną pracę ze swoim dzieckiem z zastosowaniem dekoracyjnych technik malarskich farbami kredowymi i farbą tablicową, a także zbudujemy przestrzenną dekorację z formatek HDF.

W zajęcia mogą brać udział dzieci w wieku od 6 lat i młodzież, dlatego przy zgłoszeniu wymagane jest podanie roku urodzenia dziecka, abyśmy mogli podzielić Was na odpowiednie grupy wiekowe i dostosować metodykę pracy.

UWAGA! Wymagana rezerwacja miejsc!

Co zapewniamy podczas warsztatów?

  1. Porady i praktyczne wskazówki
  2. Materiały (farby, tabliczka, dekory HDF itp) i narzędzia (pędzle, szablony itp)
  3. Fartuszki ochronne

Cena

80zł rodzic + dziecko

Godziny

grupa I  13:00-15:00

grupa II 15:30-17:30

Zapisy

Zapisy trwają do  23 maja 2018 r.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca i dokonanie płatności za warsztat w terminie 3 dni od zgłoszenia udziału w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku małej liczby zgłoszeń. Zgłoś swój udziału i wyślij zgłoszenie na adres: sekretariat@malowanakuznia.pl lub zadzwoń 696 475 482

malowana-kuznia-rodzinne-warsztaty-dnia-matki-mamy-tabica

Przejdź do góry