Ładowanie Wydarzenia

Album to niezapomniana pamiątka, każdej ważnej chwili naszego życia. Dlatego ważne by oprawa wspomnień była również wyjątkowa. Coraz częściej sięgamy więc po spersonalizowane albumy, który oddają charakter nas samych. Jak je zrobić? Od czego zacząć? Co zrobić by nie pogubić się w gąszczy scrapbookingowych narzędzi i materiałów? Tego wszystkiego dowiesz się na warsztatach z Beatą Baczek, która wprowadzi Cię w świat scrapbookingu i poprowadzi, krok po kroku, przez sztukę tworzenia albumów.

Podczas warsztatu stworzysz dwunastostronicowy album tagowy o wymiarach 15cm x 10 cm. Ozdobisz go przepiękną kolekcją papierów do scrapbookingu Romantic Garden zaprojektowaną przez Agę Baraniak dla ScrapAndMe. Albumową okładkę ukwiecisz subtelnymi kwiatkami z foamiranu oraz ozdobisz mnóstwem dekoracyjnych dodatków. Potrenujesz budowanie wielowarstwowych kompozycji, embossing na gorąco oraz cieniowanie i postarzanie papieru. Przetestujesz niezbędne narzędzia – trymer, bigownicę, maszynkę do wykrojników oraz różne rodzaje wykrojników.

Pamiętaj, aby zabrać od 1 do 6 zdjęć (wymiar 8,5 cmx 6,5 cm), które zajmą wyjątkowe miejsce w Twoim albumie. Jeśli o nich zapomnisz to nie martw się, wkleisz je później w domu.

Materiały które otrzymasz:

CraftKIT zawierający:
– gotową bazę albumową Artistiko w kształcie taga 15cmx10cm zawierającą 6 kartek,
– zestaw papierów do scrapbookingu Romantic Garden projektu Agi Baraniak,
– kwiatki z foamiranu,
– dodatki: tasiemki, dodatki metalowe, odlewy, itp.
– media dekoracyjne.

Co możesz zabrać dla własnej wygody (nie jest konieczne):

– małe nożyczki,
– pistolet do kleju,
– zdjęcia w formacie 8,5 cmx 6,5 cm (od 1 do 6 zdjeć)

Zapisy

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca oraz opłata rezerwacyjna w wysokości 50 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoś swój udziła i wyślij zgłoszenie na adres: sekretariat@malowanakuznia.pl

Zapisy trwają do 16 kwietnia 2018 r.

 

Przejdź do góry