Ładowanie Wydarzenia

Kredowe stylizacje farbami Ambiente Chalky Colors Renesans

Jak z prostych formatek wyczarować piękne dekoracje do domu? Jak tworzyć kompozycje i dobierać kolorystykę, by praca miała harmoniny i stonowany charakter? O czym pamiętać przy dobieraniu kolorów? Jak łączyć kompozycyjnie różnorodne szablony? Na co zwrócić uwagę przy dekorowaniu różnych powierzchni? To pytania, które często pojawiają się wśród osób zaczynających swoją przygodę ze sztuką użytkową i dekoracyjnym ozdabianiem przedmiotów. Tym razem swoim  wieloletnim doświadczeniem i wiedzą podzieli się Ilona Hałazińska. Odkryje przed Tobą możliwości farb kredowych Renesans – Ambinete Chalky Colors oraz sprawdzone patenty na stylizację przedmiotów użytkowych.

Podczas warsztatu wykonasz zegar z formatek hdf. Zaaranżujesz go kolorystycznie wg własnego pomysłu korzystając z szablonów i prostych technik malarskich. Potrenujesz dekoracyjne malowanie, tworzenie kompozycji oraz dobieranie i tworzenie własnych kolorów. Dodatkowo poznasz możliwości farb kredowych Ambiente Chalky Colors i różnych rodzajów wosków.

Co zapewniamy podczas warsztatów?

 1. CraftKIT zawierający:
  – dwie formatki hdf – baza w kształcie koła o wymiarach ….. i
  – formatki hdf – napis,
  – formatki hdf – dekoracyjne dodatki do ozdobienia pracy,
  – mechanizm do zegara ze wskazówkami.
 2. Dużą dawkę wiedzy teoretycznej i produktowej.
 3. Porady i praktyczne wskazówki.
 4. Materiały (farby, media, woski, itp) i narzędzia (pędzle, szablony, itp).
 5. Fartuszki ochronne.

Co możesz zabrać dla własnej wygody?

– dobry humor i mnóstwo weny

Zapisy

Zapisy trwają do  12 maja 2018 r.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca i dokonanie płatności za warsztat w terminie 3 dni od zgłoszenia udziału w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku małej liczby zgłoszeń. Zgłoś swój udziału i wyślij zgłoszenie na adres: sekretariat@malowanakuznia.pl lub zadzwoń 696 475 482

Bonus od CraftART

Osoby, które dokonają zgłoszenia i opłaty do 6 maja otrzymują dodatkowy bonus w postaci niespodziankowego CraftKITU zawierającego próbki mediów, bazę hdf i dodatków kreatywnych.

craftart-ilona-halazinska-zegar-love-farby-kredowe-artistiko-malowana-kuznia-1

 

Przejdź do góry