Kurs tworzenia kwiatów z foamiranu wg Ewy Constancji

Foamiran cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Delikatna pianka formowana w odpowiedni sposób pozwala stworzyć mnóstwo realistycznych kwiatów, które doskonale sprawdzają się jako dekoracja domów, wianków i bukietów ślubnych czy komunijnych, a także dodatków do kartek i upominków.

Sztuka tworzenia kwiatów z foamiranu

Sztuka ta choć trudna nie jest to wymaga cierpliwości i umiejętnego obserwowania przyrody. Tę umiejętność z pewnością do perfekcji opanowała Ewa Constancja, która podczas niedzielnych warsztatów dzieliła z się nami swoimi sposobami na to, jak stworzyć cudne stokrotki, konwalie i kwiaty dzikiej róży.

Przez całą niedzielę w gronie cudownych i bardzo zdolnych dziewcząt, uczyłyśmy się tworzyć kolejne botaniczne rzeźby. Tak powstała całą łąka subtelnych stokrotek, pachnących konwalii ( na prawdę czułyśmy ich zapach 🙂 ) i gałązek dzikiej róży.

Ewa Constancja, mimo sporej grupy uczestniczek, sprawnie przemykała pomiędzy nami i z ogromną cierpliwością tłumaczyła każdy etapy powstawania kwiatów. Efekty jak zwykle nas zachwyciły. Każda z uczestniczek z dumą prezentował swoje bukieciki. Czując jednak niedosyt już planujemy kolejne spotkanie z Ewą. Wypatruj go w naszym terminarzu.

Póki co zapraszam Cię do obejrzenia, krótkie fotorelacji z naszego weekendowego spotkania.

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.
Pozdrawiam.
Ilona

Fotorelacja z kursu tworzenia kwiatów z foamiranu