Rozpocznij naukę rysunku i malarstwa, sztuk plastycznych oraz sztuki użytkowej od września!

Dlaczego nie warto czekać z zapisami do września?

Im szybciej, tym lepiej! Zgłaszając chęć uczestnictwa w zajęciach już dziś, masz pewność rezerwacji miejsca w wybranej, kameralnej grupie zaczynającej kurs we wrześniu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zadba, by każdy młody artysta rozpoczynający dopiero swoją przygodę z rysunkiem i malarstwem, czy sztuką użytkową, otrzymał niezbędne podstawy, które pozwolą mu rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Na uczniów, którzy pragną kontynuować naukę w naszej Akademii, czekają grupy zaawansowane.

Jak można to zrobić?

  • wybieramy interesujące nas ZAJĘCIA, spośród oferty kursów: kurs rysunku i malarstwa tradycyjnego lub fantasy, rękodzieła (Craftart), szycia (Od niteczki do bluzeczki) lub zajęć plastycznych z elementami malarstwa (Kufer Sztuki)
  • wypełniamy FORMULARZ ON-LINE, rezerwujemy miejsce telefonicznie pod nr 696 475 482 lub osobiście w placówkach w Poznaniu i Kamionkach
  • prosimy o podanie preferowanych dni i godziny zajęć oraz lokalizacji (plan zajęć na rok szkolny 2016/17 podamy w późniejszym terminie)

Jeśli jeszcze wahacie się, który z kursów wybrać, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Do zobaczenia!


 

Sprawdź wszystkie kursy i warsztaty w Kalendarzu wydarzeń