ART SILVER Kurs rysunku i malarstwa dla seniorów2023-08-23T14:39:25+02:00

Czy Twoje dziecko spędza godziny rysując ulubione postacie z bajek, ale zaczyna odczuwać pragnienie rozwijania swoich umiejętności rysowania i malowania?

Kurs rysowania i malowania ART SILVER
dla seniorów,
które

Czy uwielbiasz rysować, malować i lepić, ale brakuje Ci w domu przestrzeni i wiedzy, aby rozwijać swoje twórcze pasje?

Wspieraj swój rozwój wyobraźni i kreatywności przez metodyczną naukę rysowania i malowania, abyś mógł z radością i odwagą tworzyć samodzielnie barwne ilustracje.

Dołącz do programu ART SILVER opartego na autorskiej formule ART KOD, dopasowanej do faz rozwoju twórczej aktywności człowieka oraz jego naturalnej potrzebie eksperymentowania i tworzenia, która pomaga rozwijać umiejętności rysowania i malowania oraz wspiera wszechstronny Twój rozwój.

Jaki jest cel kursu kurs rysunku i malarstwa dla dorosłych  ART SILVER opartego na naturalnych fazach rozwoju twórczej aktywności?

Pierwsze próby rysunkowe masz już z pewnością za sobą. Z niezdarnie narysowanych kresek i linii, zaczynają wyłaniać się pierwsze koła, kwadraty, prostokąty. W rysunkach zaczynają pojawiać się proste kształty geometryczne. To znak, że wkraczasz w nowy etap rozwoju swojej plastycznej aktywności.

Zaczyna fascynować Cię otaczający świat ludzi, zwierząt, roślin, dom otulony przyrodą, a wyobrażenia o nim oraz emocje jakie w nim wywołuje próbuje przenosić na arkusz papieru rysując ukochaną rodzinę, zwierzaka, dom czy ogród.

W jego pracach pojawia się coraz więcej koloru i elementów odzwierciedlających rzeczywistość. Rysowane elementy są coraz bardziej szczegółowe i zawierają coraz drobniejsze detale. Ludzka postać, która na każdym etapie rozwoju najbardziej fascynuje młodych rysowników, nie jest już bezkształtnym głowonogiem. Zaczyna mieć widoczną szyję, talie, stopy czy palce. W rysunkach postacie zaczynają już mieć widoczne ubranie i określoną płeć.

Dlatego jeśli chcesz płynnie rozwijać swoje rysunkowe i malarskie umiejętności, warto wybrać takie zajęcia plastyczne, które pomogą Ci rozwijać umiejętność tworzenia fascynujących obrazów, odkryją przed Tobą świat barw i kształtów, których dziecko na tym etapie poszukuje. Pozwolą eksperymentować z różnymi mediami i fakturami, by wzbudzić ciekawość, doładować jego kreatywność i rozwinąć wyobraźnię. Przygotują do dalszej drogi do świata pasji i dziecięcej fantazji.

zajęcia plastyczne dla przedszkolaka
Celem naszego kursu jest:
 • rozwijanie umiejętności obserwacji – zajęcia plastyczne pomagają dzieciom zauważać i analizować otaczający świat, co jest ważne we wczesnym stadium rozwoju plastycznego;
 • wprowadzanie w świat kolorów i kształtów – dzieci będą miały możliwość poznawania różnorodności kolorów i kształtów, co wpłynie na ich zmysł estetyczny i zrozumienie podstawowych elementów kompozycji;

 • wspieranie rozwoju motoryki małej – poprzez różnorodne aktywności plastyczne, dzieci będą rozwijać precyzję ruchów rąk i palców, co wpłynie pozytywnie na ich zdolności manualne;

 • stymulowanie wyobraźni i kreatywności – poprzez zachęcanie dzieci do swobodnego rysowanie, malowanie i lepienia oraz korzystania z nowych narzędzi i technik plastycznych dzieci będą miały możliwości rozwijania swojej artystycznej wyobraźni;

 • odkrywanie różnych technik i materiałów plastycznych – dzieci będą miały możliwość poznać różne techniki rysowania, malowania i lepienia oraz sposoby pracy z ołówkiem, węglem, kredką, farbami czy gliną co pozwoli im eksperymentować, by rozbudzać ciekawość i rozwijać twórcze umiejętności;

 • wzmacniać pewność siebie – poprzez pozytywne wsparcie i docenienie ich twórczych wysiłków, dzieci nabiorą pewności siebie jako młodzi artyści, co zachęci je do kontynuowania swojej twórczej aktywności w przyszłości;

Co zyskasz  dzięki zajęciom plastycznym i rozwijaniu twórczej aktywności?

Zajęcia plastyczne mają wielostronny wpływ na Twój rozwój. Angażują wiele obszarów inteligencji umożliwiając rozwijanie różnorodnych umiejętności, nie tylko w sferze twórczych działań.

Dzięki programowi ART SILVER:

 • nauczy się swobodnie stawiać linie, kresek i kropki, by coraz sprawniej rysować to co podpowiada mu wyobraźnia;

 • będzie doskonaliło rozpoznawanie coraz trudniejszych kształtów i figur, co sprawi, że jego rysunki wzbogacą się o rysowanie większej ilości szczegółów i detali;

 • opanuje mieszanie trzech podstawowych barw, by tworzyć z nich nowe kolory i ich odcienie;

 • rozwinie umiejętność obserwacji i wyćwiczy umiejętność dostrzegania detali w otaczającym go świecie, co wpłynie na rozwój jego spostrzegawczości i uważności;

 • rozwinie koordynację ruchową i zwiększy precyzję ruchów dzięki korzystaniu z różnych materiałów i narzędzi plastycznych;

 • wzbogaci swój język i zdolności komunikacyjne, angażującym opowieściami, które towarzyszą mu podczas rysowania barwnych ilustracji;
 • uwierzy w siebie i swoje możliwości, co sprawi, że z chęcią i odwagą będzie podejmowało nowe wyzwania;

 • nuczy się samoczynnie osiągać stan FLOW – stan zaangażowania, koncentracji i skupienia, dzięki wykonywaniu twórczych aktywności, które sprawiają mu frajdę i radość;

Czego nauczysz się w trakcie kursu rysunku i malarstwa ART SILVER ?

 • Pozna METODĘ OMDT i złamie ART KOD na rozwijanie swojej twórczej aktywności.
 • Oswoi ARTYSTYCZNE ABECADŁO i nauczy się właściwie wykorzystywać 12 elementów sztuk plastycznych, by móc samodzielnie tworzyć niezwykłe ilustracje.
 • Rozgryzie KODEKS 8 ZASAD ARTYSTYCZNYCH, które sprawią, że jego ilustracje będą przyciągały oko i uwagę odbiorcy.

 • Odkryje KLUCZ DO MISTRZOSTWA i pozna 8 taktyk, które poprowadzą go do rozwoju mistrzowskich umiejętności rysunkowych i malarskich.

 • Nauczy się korzystać z ART MAPY i TWÓRCZEGO KOMPASU, które poprowadzą go przez etapy tworzenia pierwszych gatunków malarskich i rysunkowych: pejzaże, budynki i budowle, portrety zwierząt i ludzi, martwą naturę, abstrakcję.
 • Doświadczy EFEKT WOW i pozna arkana wybranych techniki sztuk plastycznych, takich jak ołówek, węgiel, akwarela, pastele suche i olejne, akryl i inne, które zachwycą odbiorców kompozycją, kolorem, teksturą.

OPINIE NASZYCH UCZNIÓW I ICH RODZICÓW

Indywidualne podejście do talentu dzieci. Ostatecznie recenzentem jest moja 7 letnia córka. Uczestniczy w każdych zajęciach „za wszelką cenę”. Dzieci widzą efekty swoich prac z lekcji na lekcje.

mama Kaliny 7 lat

Indywidualne podejście do talentu dzieci. Ostatecznie recenzentem jest moja 7 letnia córka. Uczestniczy w każdych zajęciach „za wszelką cenę”. Dzieci widzą efekty swoich prac z lekcji na lekcje.

mama Kaliny 7 lat

Indywidualne podejście do talentu dzieci. Ostatecznie recenzentem jest moja 7 letnia córka. Uczestniczy w każdych zajęciach „za wszelką cenę”. Dzieci widzą efekty swoich prac z lekcji na lekcje.

mama Kaliny 7 lat

Indywidualne podejście do talentu dzieci. Ostatecznie recenzentem jest moja 7 letnia córka. Uczestniczy w każdych zajęciach „za wszelką cenę”. Dzieci widzą efekty swoich prac z lekcji na lekcje.

mama Kaliny 7 lat

Indywidualne podejście do talentu dzieci. Ostatecznie recenzentem jest moja 7 letnia córka. Uczestniczy w każdych zajęciach „za wszelką cenę”. Dzieci widzą efekty swoich prac z lekcji na lekcje.

mama Kaliny 7 lat

Wybierz kurs dla siebie!

Opłatę za cały kurs plastyczny ART SILVER VIP | PRO można dokonać jednorazowo we wrześniu lub w dziesięciu miesięcznych ratach. Jeśli uczestnik dołączą do kursu w trakcie roku szkolnego, cena kursU jest proporcjonalnie pomniejszona o ilość zajęć, które się już odbyły. W trakcie roku szkolnego można dołączyć do zajęć pod warunkiem wolnych miejsc w grupie.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zaczynają się zajęcia w nowym roku szkolnym?2024-07-04T19:59:57+02:00

Zajęcia w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczynają się 9 września.

Ile razy w tygodniu odbywają się zajęcia kursów rocznych?2024-07-04T19:59:01+02:00

Zajęcia kursów rocznych odbywają się 1 raz w tygodniu.

Jak długo trwają zajęcia?2024-07-04T20:00:36+02:00

Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat trwają 60 min, natomiast zajęcia dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych trwają 90 min, czyli 2 godziny lekcyjne po 45 minutowe.

Ilu jest uczestników w grupie?2023-08-24T09:35:02+02:00

Grupy dla dzieci od 5 do 6 lat liczą od 5 do 8 osób. Pozostałe grupy liczą od 5 do 10 uczestników. Dopuszcza się okazjonalny udział w zajęciach 2 dodatkowych osób, jeśli są to uczestnicy oczekujący na uruchomienie kolejnej grupy lub odrabiający swoje nieobecności.

Czy grupy są zróżnicowane pod względem wieku lub poziomu zaawansowania uczestników?2024-07-04T20:02:52+02:00

Tak. Uczestnicy są przydzielani do grup ze względu na wiek, ale też ze względu na umiejętności oraz poziom zaawansowania. Granica wiekowa nie wyznacza nam sztywno granicy przydziału. W dużej mierze to poziom zaawansowania i umiejętności uczestnika (kontynuujący naukę, początkujący) jest główną determinantą podziału.

Czy zajęcia prowadzi jeden nauczyciel?2023-08-24T09:41:36+02:00

Nie. Grupa może mieć nauczyciela wiodącego, jednak wybrane zagadnienia mogą też prowadzić inni nauczyciele. Pozwala to na wprowadzenie różnorodności i innego spojrzenia na wybrane zagadnienia. Poszerza tym samym spektrum zdobywanej wiedzy przez uczestnika. Nad realizacją programu w poszczególnych grupach czuwa Rada Pedagogiczna i twórczyni programu ART KOD™ Ilona Hałazińska

Kto prowadzi zajęcia?2023-08-24T09:43:24+02:00

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Są to instruktorzy sztuk plastycznych, artyści – plastycy, pedagodzy specjalizujący się w sztukach plastycznych i użytkowych, którzy zostali przeszkoleni w zakresie naszej metodyki prowadzenia zajęć OMDT i formuły autorskiego programu ART KOD™.

Czy zajęcia odbywają się w ferie i przerwy świąteczne?2023-08-24T09:52:37+02:00

Nie. Lekcje w okresie ferii, wakacji i przerw świątecznych nie odbywają się. Zajęcia w roku szkolnym odbywają się w tym samym czasie, co w szkole tradycyjnej. Terminarz roku szkolnego, który znajduje się na stronie internetowej szczegółowo określa dni wolne od zajęć.

Czy w trakcie zajęć będą robione zdjęcia?2023-08-24T09:56:57+02:00

Tak. Podczas zajęć tworzona jest dokumentacja fotograficzna, zarówno powstających prac, jak i dzieci w trakcie pracy z poszanowania ich wizerunku oraz za zgodą ich samych, jak również ich rodziców/opiekunów prawnych. Zgodę taką rodzice lub dorośli uczestnicy wyrażają podczas podpisywania umowy.

Gdzie będą publikowane zdjęcia z zajęć i zdjęcia prac uczestników kursów?2023-08-24T10:06:58+02:00

Wybrane zdjęcia mogą być publikowane na naszej stronie internetowej, w Wirtualnej Galerii Prac Uczniów, na naszych profilach w mediach społecznościowych oraz udostępniane rodzicom lub dorosłym uczestnikom do pobrania, jako zdjęcia pamiątkowe z zajęć. Służą one wyłącznie promowaniu naszych zajęć oraz twórczości dzieci i dorosłych oraz pokazywaniu efektów prac naszych uczniów. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Jaka jest wysokość czesnego (opłaty za kurs)?2023-08-24T10:13:18+02:00

Cena lekcji dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat wynosi 70 zł. Każda lekcja trwa 60 minut. W przypadku podpisania umowy całorocznej cena lekcji wynosi 60 zł. Rabaty przewidziane są dla uczestników kontynuujących naukę po pierwszym pełnym roku udziału z zajęciach oraz w pakietach rodzinnych na każdego kolejnego uczestnika kursu.
Cena lekcji dla dzieci w wieku powyżej 6 lat i dorosłych wynosi 45 zł w przypadku podpisania umowy 40 zł. Pojedyncze zajęcia obejmują dwie godziny lekcyjne czyli 90 minut. Zatem koszt pojedynczych zajęć wynosi 90 zł lub po podpisaniu umowy 80 zł .
Cena całego kursu jest sumą 70 lekcji pomnożonych przez cenę.
Opłatę za kurs można zapłacić jednorazowo lub w równych miesięcznych ratach.
Jeśli uczestnik dołączy do kursów w trakcie roku szkolnego cena kursu jest pomniejszona o liczbę lekcji, które się już odbyły.
PRZYKŁAD:
Uczestnik dołączył do kursu we wrześniu. Zajęcia kończą się w czerwcu następnego roku. Jest osobą początkującą. To jego pierwszy rok nauki. Podpisała umowę. Wybrał pakiet podstawowy, bez VOD.
Cena kursu: 70 lekcji x 40 zł = 2800 zł
Czesne miesięczna (10 rat): 2800 zł : 10 miesięcy = 280 zł

Do kiedy należy dokonać płatności czesnego za kurs?2023-08-24T10:16:05+02:00

Płatności za kurs dokonywać należy zgodnie z otrzymanym indywidualnym harmonogramem rat płatnych z góry do 5-ego każdego miesiąca przelewem na konto podane w umowie. W przypadku opłat jednorazowych z góry do końca września.

Czy jest pobierana dodatkowa opłata np. wpisowe?2023-08-24T10:18:52+02:00

Nie. Poza czesnym, przy podpisaniu umowy, nie pobieramy wpisowego.

Czy mogę odliczyć sobie koszt zajęć w czasie ferii lub przerw świątecznych?2023-08-24T10:22:17+02:00

Nie. Nie można odliczyć sobie kosztów zajęć za okres ferii, przerw świątecznych czy dodatkowych dni wolnych ujętych w naszym terminarzu roku szkolnego. Lekcje, które przypadłyby w tym okresie nie są ujęte w programie, a tym samym w cenie kursu. Cena kursu obejmuje wyłącznie dni, w których odbywają się zajęcia. Zatem miesięczną ratę czesnego wypadającą w miesiącu, w którym są święta czy ferie, również należy opłacić, ponieważ dotyczy ona godzin, które się odbyły lub dopiero się odbędą w kolejnych okresach. Jest on uśrednioną kwotą wynikającą z podzielenia należnej opłaty za kurs na określoną ilość rat.

Jak mogę dokonać opłaty czesnego?2023-08-24T10:24:32+02:00

Opłaty czesnego można dokonać wyłącznie przelewem na nasze konto, które znajdziesz w zakładce kontakt. Nie przyjmujemy wpłat gotówkowych.

Czy mogę za lekcje zapłacić nauczycielowi przed zajęciami?2024-07-04T20:03:45+02:00

Nie. Nauczyciel nie jest upoważniony do przyjmowania jakichkolwiek wpłat i wystawiania dokumentów potwierdzających ich przyjęcie. Ponadto wszelkie tego typu działania odciągałyby go od prowadzenia zajęć, co odbywałoby się ze szkodą dla uczestników zajęć. Opłat za lekcje należy dokonywać przelewem na nasz rachunek bankowy, który znajduje się w zakładce KONTAKT. W przypadku pierwszych lekcji próbnych opłatę należy dokonać przed zajęciami, a nauczycielowi okazać dowód wpłaty.

Czy mogę otrzymać dokument potwierdzający zakup kursu w postaci paragonu lub faktury?2023-08-24T10:30:21+02:00

Tak. Na każdy zakupiony kurs wystawiony jest dokument zakupu. Standardowo wystawiane są paragony zakup, które otrzymasz po zarejestrowaniu przez nas wpłaty na swoją skrzynkę mailową.

Faktury na firmę wystawiam wyłącznie na prośbę osoby zainteresowanej. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej prośby oraz podanie danych do faktury tj.: nazwę i adresu firmy oraz numer NIP. UWAGA! Po wystawieniu paragonu nie będzie można wystawić faktury na firmę.

Czy trzeba przynosić własne materiały i przybory plastyczne na zajęcia?2023-08-24T10:36:15+02:00

Nie. Nie ma konieczności przynoszenia własnych materiałów i przyborów plastycznych na zajęcia. Wszystkie materiały dydaktyczne, w tym materiały plastyczne i narzędzia zapewniamy podczas zajęć. Uczestnicy w pełni korzystają z wyposażenia pracowni. Jeśli jednak uczestnicy mają własne materiały lub narzędzia, którymi lubią pracować, mogą z nich korzystać. W takim przypadku prosimy o ich oznaczenie. Nie odpowiadamy za ich zgubienie, zużycie czy zniszczenie w trakcie zajęć. Nie zwracamy w zamian materiałów z pracowni.

Czy muszę podpisywać umowę?2023-08-24T10:48:06+02:00

Tak. W dwóch próbnych zajęciach można uczestniczyć bez podpisywania umowy. Następnie musisz podpisać umowę na świadczenie usługi edukacyjnej. Wynika to z troski o bezpieczeństwo uczestników, zabezpieczenie wzajemnych zobowiązań oraz dopełnienie obowiązków formalno-prawnych .

Czy mogę zrezygnować z kursu po podpisaniu umowy?2023-08-24T10:50:06+02:00

Tak, choć będzie nam przykro. Umowę można w każdym momencie wypowiedzieć bez podawania przyczyn zachowując okres miesięcznego wypowiedzenia. Wówczas też nastąpi końcowe rozliczenie umowy za okres jej obowiązywania.

Czy mogżna wziąć udział w zajęciach „na próbę” zanim podpiszę umowę?2023-08-24T10:52:50+02:00

Tak, można wziąć udział w dwóch pierwszych zajęciach na próbę bez podpisywania umowy. Po nich musi nastąpić deklaracja i podpisanie umowy.

Czy można zapisać się na zajęcia w trakcie trwania kursu?2023-08-24T10:55:25+02:00

Zapisy na zajęcia są prowadzone przez cały rok szkolny pod warunkiem wolnych miejsc w grupie lub utworzenia dodatkowych grup. Wówczas cena kursu zostanie pomniejszona o ilość lekcji, które się już odbyły. Wówczas też zostanie przygotowany indywidualny harmonogram miesięcznych rat czesnego liczony od momentu dołączenia do grupy, aż do zakończenia zajęć w czerwcu.

Czy można zmienić grupę w trakcie roku szkolnego?2023-08-24T10:57:41+02:00

Tak. Istnieje możliwość zmiany grupy pod warunkiem wolnych miejsc w grupie.

Co zrobić, gdy nie mogę uczestniczyć w zajęciach (choroba, wyjazd, itp.)?2023-08-24T10:59:28+02:00

W sytuacji, gdy uczeń nie może uczestniczyć w zajęciach, należy ten fakt niezwłocznie zgłosić telefonicznie lub SMS 696 475 482, 502916070 lub / i mailowo: sekretariat@malowanakuznia.pl Jest to warunek konieczny, by mieć prawo do odrobienia nieobecności.

Czy trzeba płacić za zajęcia, na których jest się nieobecnym?2023-08-24T11:01:57+02:00

Tak. Nieobecność na zajęciach nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty za kurs. W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały, które uczestnik wykorzysta na kolejnych zajęciach oraz czas prowadzącego, który bez względu na nieobecność uczestnika, prowadzi zajęcia. Nieobecny uczestnik ma prawo skorzystać z możliwości odrobienia zajęć w innym terminie (nie później niż 30 dni po powrocie) w uzgodnionej wcześniej grupie lub na zajęciach dodatkowych lub skorzystać z materiałów dydaktycznych, które znajdują się na platformie kursowej (PAKIET VIP), aby samodzielnie nadrobić materiał. Nieobecność na zajęciach nie uprawnia do zwrotu kosztów za zajęcia.

Czy zajęcia na których się nie było przepadają?2023-08-24T11:04:59+02:00

Nie. Zajęcia te można odrobić w innej grupie pod warunkiem, że nieobecność była przed zajęciami zgłoszona. O możliwości odrobienia zajęć w pracowni decyduje nauczyciel prowadzący. Można też skorzystać z materiałów dydaktycznych znajdujących się na platformie kursowej (PAKIET VIP) i samodzielnie nadrobić materiał.

Z jakim wyprzedzeniem należy przyjść na zajęcia?2023-08-24T11:06:28+02:00

Na zajęcia uczestnik powinien przyjść nie wcześniej niż 10 min przed rozpoczęciem zajęć.

Czy mogę nie płacić za zajęcia, jeśli uczestnik miał dłuższą nieobecność (np. 1 lub 2 miesiące)?2023-08-24T11:08:32+02:00

Nie. Jeżeli umowa nie została wypowiedziana, uczestnik ma obowiązek uiszczania opłaty za kurs. Ma natomiast możliwość odrobienia zajęć w innym terminie . Umowa gwarantuje mu miejsce w grupie. Jeśli dokona wypowiedzenia umowy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, wówczas nie będzie miał obowiązku dokonywania opłat. Jeśli jednak będzie chciał ponownie wrócić do wcześniejszego trybu nauki, może się zdarzyć, że jego miejsce zajmie inna osoba.

Czy zdarzają się zmiany planu zajęć w trakcie roku szkolnego?2023-08-24T11:10:28+02:00

Tak. Mogą zdarzyć się zmiany planu zajęć np. z powodu choroby nauczyciela, uroczystości okolicznościowych uczestników (np. zielone szkoły) lub likwidacji zajęć w przypadku, gdy liczba uczestników w grupie zmniejszy się i wyniesie mniej niż 5 osoby. Wówczas może nastąpić przeniesienie uczestników do innej grupy, a w przypadku kolizji terminów wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron i bez okresu wypowiedzenia. W przypadku choroby nauczyciela, zostanie podany inny, dodatkowy termin do odrobienia zajęć.

Czy uczestnicy zabierają prace do domu?2023-08-24T11:13:13+02:00

Prace są własnością uczestnika lecz nie są wydawane uczniom zaraz po zajęciach. Prace są przechowywane w imiennej teczce uczestnika przez cały rok szkolny i wydawane po zakończeniu rok szkolnego. Jest to celowy zabieg, aby dzieci mogły pracować nad pracą i dopracowywać szczegóły, wracać do nich i wraz z nauczycielem obserwować swój progres.

Kiedy mogę odebrać wszystkie prace?2023-08-24T11:14:45+02:00

Prace można odebrać po zakończeniu roku szkolnego lub do 30 dni od momentu zakończenia umowy. Po tym okresie prace mogą zostać utylizowane.

Jak mogę podpisać umowę na prowadzenie zajęć?2023-08-24T11:18:21+02:00

Po przesłaniu zgłoszenia i przypisaniu uczestnika do odpowiedniej grupy przygotowywana jest umowa, którą rodzić, opiekun lub dorosły uczestnik podpisuje elektronicznie poprzez zaufany portal służący do podpisywania umów AUTENTI (https://autenti.com/) . Rodzic / opiekun otrzymuje umowę mailem podanym w formularzu zgłoszeniowym w formie PDF, a swój podpis weryfikuje kodem sms otrzymanym na swój numer telefonu (podanym w formularzu zgłoszeniowym).

Zobacz, jakie prace plastyczne podczas zajęć wykonali dorośli?

Przejdź do góry