Rozkochane w plenerach malowniczej miejscowości Skoki oraz panującej w tym miejscu nieziemsko twórczej atmosferze, postanowiliśmy wrócić tam w gronie kreatywnych gospodyń miejskich i wiejskich :).

Malowniczy park skrywający zabytkowy pałac z 1870 roku, w którym mieści się Plenerowy Dom Studencki Poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego oraz nowoczesne pracownie, urzekły nas swoją aurą.  Ta niesamowita aura oraz unoszący się nad nami duch tworzenia, nie pozwala nam opuścić pracowni :). Możemy tu swobodnie tworzyć niemalże od świtu do świtu.

Jeśli więc nie masz jeszcze planów na sierpniowy, nieco wydłużony, weekend od 23 do 27 sierpnia to serdecznie Cię zapraszamy na letni plener craft & art! Dołącz do nas na spontaniczne, kreatywne spotkanie zakręconych miłośniczek wszelkich sztuk użytkowych, rozkochanych w scrapbookingu, mix mediach, stylizacji mebli, dekoracji przedmiotów użytkowych, kwiatów z foamiranu i własnej pasji!

Zabierz ze sobą swój własny tobołek z mediami, narzędziami, przedmiotami, które chcesz stworzyć lub nadać nowe życie. Po prostu dołącz do nas na wspólną kreatywną ucztę. Jeśli nie masz bogatego zaplecza warsztatowego, nie martw się. Napisz do nas i coś na to poradzimy.

Celem naszego spotkania jest wspólne tworzenia, wymiana doświadczeń i myśli, dzielenie się własną pasją.

Koszt udziału w plenerze od 24 – 27 sierpnia to jedyne 425 zł /os
Koszt udziału w plenerze od 23 – 27 sierpnia to jedyne 490 zł /os

Koszt udziału w plenerze obejmuje nocleg i wyżywienie (pyszne śniadania, obiady i kolacje ) oraz możliwość swobodnego korzystania z kilku pracowni i materiałów przekazanych przez marki wspierające nasze spotkanie.

Ośrodek posiada pokoje kilku osobowe z miejscami do spania również na łóżkach piętrowych ( tylko dla amatorów podniebnych lotów 😉 ). Łazienki i toalety ze swobodnym dostępem znajdują się na korytarzu tuż przy pokojach.

Pamiętaj, ośrodek jest domem studenckim, dlatego nie ma tu luxusowych warunków. Jest za to czysto, schludnie i przytulnie. Do tego wspaniała kuchnia z warzywami z przypałacowego warzywniaka skrada serca i podniebienia najbardziej wybrednych koneserów smaków :)! ( Testowaliśmy osobiście!!!)

W trakcie twórczej pracy będą z nami marki: Renesans, SeeArt, Lemoncraft, SrapAndMe, Fleur, Powertex, … być może dołączą do nas inne 🙂

Jeśli chcesz do nas dołączyć pisz na adres: ilona.halazinska@malowanakuznia.pl lub dzwoń 696 475 482