Rodzinne warsztaty z okazji Dnia Mamy w Malowanej Kuźni

Dzień mamy w Malowanej Kuźni był bardzo kolorowy i twórczy. Tego dnia odwiedziły nas mamy, które wraz ze swoimi latoroślami uczyły się malować suchymi pastelami. Była to doskonała okazja nie tylko do tego by wspólnie spędzić czas, ale też by sprawdzić na własnej skórze, jak na co dzień nasi uczniowie zmagają się z trudną sztuka rysowania i malowania.

Po kilku wskazówkach, jak pracować suchymi pastelami – dobierać, mieszać i nakładać kolory, wszyscy z zapałem ruszyli do malowania kwiatowej łąki.

Jak zwykle suche pastele marki Renesans zachwyciły paletą kolorów. Doskonale sprawiły się w naszych twórczej, rodzinnej przygodzie.

Zobacz, jak dzielnie spisały się nasze mamy wraz z dziećmi. Dodam, że dla wielu z nich był to pierwszy w życiu kontakt z suchymi pastelami, jak i samą techniką malowania. Mimo to wszyscy poradzili sobie doskonale. Efekty były zdumiewające. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne takie spotkanie.

Jeśli podoba Ci się efekt pracy naszych mam i dzieci, zostaw serduszko, klikając na poszczególne zdjęcia. Będzie nam wszystkim bardzo miło!

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.
Pozdrawiam.
Ilona