Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zaprosić Państwa na kolejną wystawę prac uczniów naszej szkoły plastycznej „Malowana Kuźnia”.

Tegoroczny wernisaż odbędzie się w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu OAZA w czwartek 13 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00. Wystawę będzie można oglądać w terminie od 13 czerwca do 10 lipca 2024 r.

Akademia Sztuk Plastycznych i Użytkowych „Malowana Kuźnia”, pod okiem założycielki Ilony Hałazińskiej, od ponad dwóch dekad inspiruje i rozwija twórcze umiejętności osób w każdym wieku. Program nauczania naszej szkoły, opracowany przez doświadczonych metodyków i artystów plastyków, jest dostosowany do naturalnych faz twórczego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym seniorów.

Podczas wernisażu zaprezentujemy prace ponad 200 uczniów w wieku od 6 do 80 lat, które stanowią ich rozwój artystyczny i pasję do malarstwa. Od maluchów, przez młodzież, aż po dorosłych i seniorów – każda praca jest wyjątkowa i świadczy o niezwykłej dbałości o rozwój indywidualnych talentów. Wszystkie prace zostały stworzone w ramach naszego programu nauczania i stanowią kulminację pracy nad technikami malarskimi.

To wyjątkowa okazja, aby podziwiać lokalne talenty, zainspirować się różnorodnością stylów i technik oraz wesprzeć artystyczne aspiracje naszych uczniów. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, rodziny oraz przyjaciół artystów do wspólnego celebrowania tej artystycznej podróży.

Nie przegapcie szansy na bycie częścią tej artystycznej podróży. Dołączcie do nas na wystawie, a być może zainspirujecie się do tego, aby rozpocząć własną twórczą przygodę w „Malowanej Kuźni”.

Do zobaczenia na wernisażu, gdzie pasja łączy pokolenie!

Serdecznie zapraszamy.
Nauczyciele i Uczniowie

_

ORGANIZATOR:

Akademia Sztuk Plastycznych i Użytkowych Malowana Kuźnia

INSTRUKTORKI SZTUK PLASTYCZNYCH:
Ilona Hałazińska
Natalia Łojek
Anna Kopaszewska
Kateryna Iermolaieva
Alicja Jencz
Laura Bach

KURATOR WYSTAWY:
Ilona Hałazińska

MANAGER ORGANIZACJI EWENTÓW:

Jagoda Czekalska

WSPÓŁPRACA:

Kórnickie Centrum Sportu i Rekreacji OAZA
Sołtys Kamionek Północnych Anetta Prętka-Kulka
Producent materiałów plastycznych Renesans

PATRONAT MEDIALNY:
Kórniczanin

DATA WERNISAŻU
Czwartek , 13 czerwca 2024 r

GODZINA WERNISAŻU

18:00 -20:00

LOKALIZACJA

Kórnickie Centrum Rekreacji
i Sportu OAZA
ul. I. Krasickiego 1, Kórnik

TERMIN WYSTAWY
Początek: 13 czerwca 2024 r.
Koniec: 10 lipca 2024 r.

BILETY
Wstęp wolny

GALERIA PRAC uczniów