założyciel i manager, trener sztuki użytkowej i technik zdobniczych

Twórca i pomysłodawca Akademii Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia. Od lat działa na rzecz propagowania rzemiosła artystycznego i ginących zawodów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Z wykształcenia ekonomista oraz dyplomowany manager oświaty. Z zamiłowania rzemieślnik i rękodzielnik, animator kultury i pedagog.

Od kilkunastu lat z pasją zgłębia tajniki tworzenia i ozdabiania przedmiotów użytkowych. Cały czas szkoli swój warsztat pracy podczas krajowych i zagranicznych kursów i warsztatów. Fascynuje ją łączenie różnych technik artystycznych i rękodzielniczych.

Jako instruktor sztuki użytkowej i technik zdobniczych od ponad 10 lat organizuje i prowadzi kursy oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest twórcą autorskich programów z cyklu TOP – Techniki Ozdabiania Przedmiotów Użytkowych. Łączy w nich swoją wiedzę i zdobyte przez lata doświadczenie, tworząc programy edukacyjne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Od ponad 9 lat działa również aktywnie na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych jako członek stowarzyszenia Społecznego Towarzystwa Oświatowego SKT 185 w Poznaniu, w którym to społecznie pełniła funkcję Członka Zarządu i Wiceprezesa.

Współpracuje ze szkołami, przedszkolami, ośrodkami kultury, Urzędami Pracy oraz różnymi grupami zawodowymi. W swoim dorobku ma wiele imprez kulturalno-rozrywkowych. Swoje projekty realizowała min. dla: EMPIK, CH STARY BROWAR, CUBUS, MULTIKINO, RESERVED, PORSCHE POLSKA, AMBASADA JAPONII, STREFA MAMY, WOŚP, NIEBIESCY DZIECIOM i inne.

Prywatnie mama dwójki energetycznych chłopców, którzy są jej inspiracją i motorem do wszelkich działań artystyczno-zawodowych.