Wynajmij salę lub pracownię warsztatową w centrum Poznania na godziny. Twórz z przyjaciółmi, rodziną, pracownikami i buduj relacje!

Planujesz przeprowadzić kreatywne zajęcia lub warsztaty? Potrzebujesz sali do organizacji artystycznych urodzin, kameralnego spotkania integracyjnego dla pracowników swojej firmy? Albo zwyczajnie potrzebujesz pracowni artystycznej, by w spokoju zająć się sztuką? Dobrze trafiłeś, możesz wynająć u nas sale, by zrealizować swoje plany.

Nasza pracownia

Lokal w którym powstała nasza pracownia artystyczna ma powierzchnię ok. 70m². W skład pracowni wchodzą dwie oddzielne sale, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek z tarasem o powierzchni ok. 53,5m². Na wyposażeniu pracowni są: stoły i krzesła, sztalugi, dostęp do wody, prądu i WiFi, ogród z tarasem.

Pracownia artystyczna jest zlokalizować na osiedlu Polanka Niemena, ul. Czesława Niemena 7c – w dzielnicy Łacina, Nowe Miasto. W pobliżu pracowni znajduje się duży węzeł komunikacyjny – Rondo Rataje (11 min), przystanek Kórnicka (10 min), galeria handlowa Posnania (3-4 min), Jezioro Maltańskie (20 min), sklep Żabka, Pizzeria oraz Sushi. Wejście od strony deptaka lub przez furtkę ogródka (w celu łatwego rozładunku materiałów do pracowni, można na czas rozładunku zaparkować przy furtce ogródka).

KLIKNIJ TUTAJ LUB ZAJRZYJ DO MAPKI PONIŻEJ BY SPRAWDZIĆ JAK DO NAS DOJECHAĆ 😀

Sala I – Sala otwarta

To przestrzeń o powierzchni 34,5 m². Sala domyślnie przeznaczona do pracy maksymalnie 16 osób. WYPOSAŻENIE

Tu też, szczegółowy opis, zwłaszcza wyposażenia, z widokiem i wyjściem na ogródek/ Zdjęcia wszystkie w poziomie w tym samym rozmiarze, jako karuzela z widokiem 1 kolumny, żeby się przewijało.

Dodatkowo sala posiada dostęp do wyznaczonej strefy odpoczynku złożonej z dwóch wygodnych foteli oraz odgrodzonego ścianami aneksu kuchennego o powierzchni ok 3,5m². W skład aneksu wchodzą: płyta kuchenna indukcyjna, zmywarka, lodówka, czajnik elektryczny, przyrządy kuchenne oraz naczynia i sztućce.

Sala II – Sala zamknięta

To przestrzeń o powierzchni 21,5 m². Jest to mniejsza sala o pojemności do 10 osób. Posiada jedno wejście od wewnątrz lokalu zamykane na drzwi, okno oraz drugie wejście od strony ogródka z tarasem. Można się więc całkowicie odciąć od reszty pracowni jednocześnie mając prosty dostęp do świeżego powietrza i tarasu. W skład wyposażenia sali wchodzi:

Toaleta

przytulna toaleta wspólna dla całego lokalu

Trochę mało :). Pytanie, czy przytulna jest jej najważniejszą funkcją 🙂 Inne zdjęcia. Więcej detali. Zrobimy w sobotę

Pomieszczenie gospodarcze

Niewielkie pomieszczenie o powierzchni ok. 4,5m². Zawiera materiały niezbędne do zachowania czystości na sali i w lokalu, umywalkę do mycia mediów artystycznych oraz dodatkowy WC.

Ogródek z tarasem 

Idealne miejsce by wypocząć lub tworzyć na świeżym powietrzu. Znajduje się tu również furtka która umożliwia bezpośrednie wejście do lokalu. Jej dodatkowym atutem jest możliwość zaparkowania obok niej i swobodne wniesienie materiałów do pracowni. Powierzchnia ogródka z tarasem to 53,5 m2

Parking

Dysponujemy jednym miejscem parkingowym na podziemnym parkingu, które może być udostępnione w przypadku wynajęcia całego lokalu. Oprócz tego można korzystać z bezpłatnego parkingu w centrum handlowym Posnania, które znajduje się tuż obok naszej pracowni ( 3-5 min spacerkiem).

Opisać jak odbywa się wynajem. jakie są zasady, t chyba trzeb jakiś regulamin pracowni stworzyć i podłączyć. 

Cennik

Pracownia

PLN4404 pierwsze godziny
 • 110 PLN za każdą dodatkową godzinę
 • Do 26 osób
 • Podziemne miejsce parkingowe
 • Aneks kuchenny
 • Ogródek i taras

Sala I - Otwarta

PLN2804 pierwsze godzina
 • 70 PLN za każdą dodatkową godzinę
 • Do 16 osób
 • Aneks kuchenny
 • Ogródek i taras

Sala II - Zamknięta

PLN2404 pierwsze godziny
 • 60 PLN za każdą dodatkową godzinę
 • Do 10 osób
 • Ogródek i taras

* Ceny podane są w kwocie netto.