[table id=9 /]

Twórcze warsztaty i kursy dla dorosłych

„Życie bez pasji jest jak człowiek bez celu!”

Twórcze warsztaty i kursy rozwijają pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności plastyczne, na zajęcia, które pozwolą odkryć Wam nowe zainteresowania i rozwinąć talent. Odkryją przed Wami nieznane dotąd horyzonty.

Nasze zajęcia

Kursy sztuk użytkowych

W trakcie twórczych kursów i warsztatów dla dorosłych poznacie wybrane przez siebie techniki artystyczne i rękodzielnicze. Stworzycie przedmioty codziennego użytku, w tym min.: ozdoby do domu – zegary, lampiony, abażury, obrazy, ikony, ceramikę…, elementy stroju – koszule, szale, apaszki, obuwie, kapelusze,… dodatki – torby, etui, breloki, biżuterię – kolczyki, korale, bransolety, broszki…, a także przedmioty i upominki na każdą okazję – pocztówki, obrazy i inne. Poznajcie wiele technik artystycznych, jak np. batik, malarstwo na jedwabiu, rzeźba, mozaika, czy technika decoupage, technika filcowania, .

Kursy sztuk plastycznych

Otworzycie się na rysunek, malarstwo, grafikę, linoryt, drzeworyt, piktografię, witraż, czy dekorowanie wnętrz i renowację starych przedmiotów.

Nasze kursy to nie tylko twórcze spotkanie i rozwój umiejętności, pasji czy zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie ciekawych osób – pasjonatów, artystów, rękodzielników. Możliwość nawiązania nowych przyjaźni.


Lokalizacja

[table id=7 /]

Ważne informacje

Uczestnikom zajęć zapewniamy:
• dużą dawkę wiedzy teoretycznej i produktowej,
• porady i praktyczne wskazówki,
• materiały i narzędzia dydaktyczne,
• fartuszki ochronne,
• twórcze spotkanie, miłą atmosferę i mały poczęstunek.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć w przypadku zdarzeń losowych (choroba) lub zbyt mała liczba uczestników.

Wszystkie prace wykonane podczas zajęć stanowią własność uczestnika.

Zapraszamy na naszego BLOGA, gdzie możecie podejrzeć, jak pracujemy na co dzień.

Opłaty

 1. Ceny za poszczególne zajęcia podane są przy poszczególnych kursach.
 2. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności rezerwacyjnej w terminie 3 dni od zgłoszenia na kurs / warsztat w wysokości 50% ceny zajęć lub pełnej ceny kursu.
 3. Opłaty za uczestnictwo w wybranych zajęciach  można dokonać:
  a) PRZELEWEM
  b) GOTÓWKĄ w kasie w Poznaniu lub Kamionkach przed rozpoczęciem zajęć,
 4. W tytule przelewu należy podać:
  Imię i nazwisko uczestnika, nazwa kursu, lokalizacja i termin zajęć
  np.: Anna Kowalska, Mozaika, Kamionki, 13.08.2014 r

Terminarz najbliższych zajęć

Aktualne kursy i warsztaty dla dorosłych znajdziesz TERMINARZU

Zapisy

Osoby zainteresowane wybranym kursem prosimy o dokonanie zgłoszenia poprzez formularz ZAPISY ON-LINE. Jeśli nie widzisz aktualnie kursu, który Cię interesuje skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 61 222 49 01 lub  696 475 482 bądź mailowo: sekretariat@malowanakuznia.pl. Zapytaj o najbliższy termin i wpisz się na listę oczekujących. Powiadomimy Cię o planowanych zajęciach.